Katowice

Katowice to  miasto w południowej Polsce. Katowice są siedzibą władz województwa śląskiego. Jest to nie tylko jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, ale także największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Katowice

Każda uczelnia w Polsce, wydaje swoim studentom Elektroniczne Legitymacje Studenckie – ELS. Każda Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS musi być opatrzona aktualnym hologramem, bowiem potwierdza on jej aktualność. ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką student może otrzymać zniżki także w innych miejscach takich jak: teatry, muzea, kina czy galerie sztuki.

Naklejki na elektroniczną legitymację studencką ELS mogą też być kolekcjonowane. Jeśli chcesz zdobyć najnowszy hologram els 2019, możesz to zrobić już dziś! Hologram kolekcjonerski semestralny do elektronicznej legitymacji studenckiej jest identyczny jak semestralna naklejka studencka ELS. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie posiadają znak orła, znak RP i laserowo nacinaną datę.

Powspominaj czasy studenckie na uczelni w Katowicach i zamów już dziś naklejkę. Posiadamy naklejki, odpowiadające uczelniom takim jak:

 1. Uniwersytet Śląski w Katowicach – US
 2. Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – AWF
 3. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – UE
 4. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach – WST
 5. SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Wydział Zamiejscowy w Katowicach – SWPS
 6. Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach – WSZOP
 7. Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach – AM
 8. Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach – ASP
 9. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – GWSH
 10. Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach – SWSM
 11. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach – SUM
 12. Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach – WSTI
 13. Główny Instytut Górnictwa – GIG
 14. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie – Wydział Zamiejscowy w Katowicach – WSBPiI
 15. Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie – Wydział Zamiejscowy w Katowicach – WSP

Na liście nie ma Twojej uczelni? Nie martw się! Posiadamy naklejki kolekcjonerskie, odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce! Zamów je już dziś!