Jak odkleić hologram od legitymacji studenckiej ELS – informacje

Odklejanie naklejki z legitymacji studenckiej ELS  – czy możemy odkleić hologram ELS?

Warto wiedzieć, że naklejki do legitymacji studenckiej to hologram laserowego, o specjalnej budowie. Zastanawiasz się czy da się odkleić naklejkę od ELS? Dowiedz się zatem, jak jest naprawdę!

Niestety, ku zdziwieniu wielu osób elektroniczna legitymacja studencka i hologram to nierozerwalna całość. To dlatego, odklejanie nalepki od ELS najczęściej kończy się zniszczeniem jej. Co więc w sytuacji, gdy zbierasz tego rodzaju przedmioty? Otóż, jeśli jesteś zainteresowany/a kolekcjonowaniem znaczków studenckich, możesz na szczęście kupić naklejki legitymacyjne w Internecie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najświeższe, jak i archiwalne hologramy kolekcjonerskie w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

Cennik ELS – wybrane hologramy kolekcjonerskie

 

Data na naklejce ELS      1 hologram – cena
31-03-20     100zł (+ 20zł KURIER za pobraniem lub 15 zł paczkomat)
31-10-19  70zł (+ 20zł KURIER za pobraniem lub 15 zł paczkomat)
31-03-19 40zł (+ 20zł KURIER za pobraniem lub 15 zł paczkomat)
31-03-20 + 31-10-19 Oferta specjalna 150 zł (wysyłka gratis!)

Informacje o hologramach kolekcjonerskich i nowościach znajdziesz tutaj – sprawdź

Warszawa  – możliwy odbiór osobisty.
Uwaga! Prowadzimy sprzedaż także starszych dat na nalepce ELS. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu sprawdzenia dostępności oraz ceny.

 

Kontakt

Telefon: 665 635 541

Mail: info@hologramynalegitymacje24.pl


Informujemy, że hologramy na legitymację studencką nie mogą być odklejane od ELS ze względu na specjalne zabezpieczenie, którym jest plaster miodu. Pasjonatom, którzy poszukują oryginalnych naklejek na legitymacje, proponujemy ekspresową wysyłkę nowych znaczków studenckich.  Mamy zarówno najnowsze hologramy studenckie z laserową datą 31-03-19, jak i starsze nalepki na elektroniczną legitymację studencką. Zakupiony towar przesyłamy kurierem za pobraniem do miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Szczecin, Zielona Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole, Bydgoszcz i wielu innych w całej Polsce.