Toruń

Toruń to przepiękne miasto w centralnej Polsce,  w województwie kujawsko-pomorskim. Jest ono siedzibą marszałka województwa kujawsko-pomorskiego oraz siedzibą organów samorządu województwa. Toruń słynie ze swej zabytkowej, gotyckiej zabudowy. Jest to miasto, które corocznie przyciąga w mury swoich uczelni tysiące studentów. Każdy przyszły student, znajdzie tu dla siebie, swój wymarzony kierunek zarówno o profilu ścisłym jak i humanistycznym.

Na wszystkich uczelniach w Polsce, tym samym również w Toruniu, obowiązują legitymacje studenckie ELS o wzorze ustalonym przez rozporządzenie ministerstwa. ELS to nowa postać tradycyjnej papierowej legitymacji studenckiej. Elektroniczna legitymacja studencka jest dokumentem uprawniającym studenta do ulgowych (-50%) przejazdów komunikacją miejską oraz – do ukończenia 26. roku życia – do ulgowych przejazdów koleją i autobusami.  Każda legitymacja, aby była ważna posiadać musi aktualne naklejki els. To właśnie dzięki nim studenci korzystać mogą z ulg i zniżek studenckich. Naklejki semestralne na elektroniczną legitymację studencką te można również kolekcjonować. Każdy hologram semestralny do elektronicznej legitymacji studenckiej to wyjątkowy okaz, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej.

Jesteś absolwentem toruńskiej uczelni i chcesz powspominać studenckie czasy? Już dziś zakup najnowszą naklejkę kolekcjonerską ELS 2019! Poniżej przedstawiamy listę uczelni, dla których posiadamy odpowiednie naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej ELS. Jeśli nie ma na niej Twojej uczelni, nie przejmuj się. Wszystkie naklejki ELS jakie oferujemy są odpowiednie dla wszystkich uczelni wyższych w Polsce!

  1. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – UMK
  2. Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu – WSB
  3. Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa – KJ
  4. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – WSKSiM