Sopot

Sopot to miasto w północnej Polsce, położone nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Sopot przyciąga studentów zarówno swym malowniczym położeniem, nadmorskimi widokami, jak i bogatą ofertą dydaktyczną.

Wszystkie polskie uczelnie, również te w Sopocie, posługują się takim samym wzorem legitymacji studenckich. Legitymacja studencka potwierdza status studenta i umożliwia dzięki temu, korzystanie z ulg i zniżek studenckich. Aby legitymacja mogła zostać uznana za ważną, musi posiadać ważną naklejkę hologramową ELS. Jeśli skończyłeś już studia i chcesz powspominać dawne czasy, możesz też kupić hologramy dla kolekcjonerów.

Jesteś absolwentem jednej z sopockich uczelni? Chcesz powspominać studenckie czasy? Już dziś możesz zakupić najnowsze hologramy ELS! Oferujemy naklejki kolekcjonerskie na elektrofoniczną legitymację studencką ELS, odpowiadające sopockim uczelniom takim jak:

  1. SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Wydział Zamiejscowy w Sopocie – SWPS
  2. Europejska Szkoła Wyższa w Sopocie – ESWS
  3. Sopocka Szkoła Wyższa – SSW
  4. Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk – IOPAN

Na liście nie ma Twojej uczelni? Nie martw się! Posiadamy uniwersalne egzemplarze dla każdej uczelni w kraju! Oryginalna naklejka do elektronicznej legitymacji studenckiej ELS w atrakcyjnej cenie!