Kielce

Kielce to miasto na prawach powiatu w środkowo-wschodniej Polsce, które jest stolicą województwa świętokrzyskiego. To właśnie dzięki temu, że jest głównym miastem w świętokrzyskim, stanowi regionalne centrum gospodarcze, naukowe oraz kulturalne. Kielce posiadają bogatą ofertę edukacyjną.

Na wszystkich uczelniach w Polsce, tym samym również w Kielcach, obowiązują legitymacje studenckie o wzorze ustalonym przez rozporządzenie ministerstwa. Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS, która posiada aktualny hologram ELS  służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Ważna naklejka semestralna na elektroniczną legitymację studencką upoważnia także do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP, zniżek w teatrach czy kinach oraz restauracjach.  Każda legitymacja, aby była ważna posiadać musi aktualne naklejki els. Naklejki semestralne do elektronicznej legitymacji studenckiej można również kolekcjonować. Każdy hologram semestralny kolekcjonerski to wyjątkowy okaz, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej.

Powspominaj czasy studenckie na kieleckiej uczelni i zamów już dziś naklejkę. Posiadamy hologramy ELS, odpowiadające uczelniom takim jak:

  1. Politechnika Świętokrzyska – PS
  2. Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach – SSW
  3. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach – UJK
  4. Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach – ŚSW
  5. Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach – WS
  6. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach – WSAP
  7. Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach – WSEPiNM
  8. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi – Wydział Zamiejscowy w Kielcach – SAN

Jeśli nie znalazłeś na liście swojej uczelni, nie martw się! Posiadamy naklejki kolekcjonerskie, odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce!