Jak wygląda ochrona ELS – czy i jak można odkleić hologram od legitymacji?

Zastanawiasz się czy i jak odkleić naklejkę od ELS? Otóż, odklejenie hologramu od legitymacji wcale nie jest takie łatwe. Głównie z powodu zabezpieczeń, w postaci wbudowanych systemów ochronnych – warto dowiedzieć się, jakich konkretnie.

Niewątpliwie, jedną z podstawowych barier zabezpieczających integralność legitymacji studenckiej oraz hologramu jest technologia, nazywana „plastrem miodu”. To element, która sprawia, że dana naklejka ulega zniszczeniu przy każdorazowej próbie odklejenia jej od ELS. Ten wyjątkowy system powstał, żeby nie dopuścić do używania hologramów w celach niezgodnych z prawem. Co istotne, pasjonaci technologii 2D/3D mogą nabyć hologramy do celów kolekcjonerskich i nie muszą w ten sposób pozyskiwać nowych egzemplarzy do poszerzenia swojego zbioru. Mamy przyjemność poinformować, że w naszym sklepie można kupić nalepki studenckie w oryginalnej postaci, tzn. identyczne, jak na uczelniach wyższych, takich jak m.in. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Gdański czy chociażby Politechnika Śląska.

Naklejki ELS – przykładowe ceny

Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Ponadto, gwarantujemy, że nasze znaczki kolekcjonerskie są wyłącznie wysokiej jakości oraz oryginalne. Prowadzimy szybką sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Realizujemy wysyłki za pobraniem w 24 h, w tym również w Warszawie, gdzie możliwy jest odbiór osobisty. Co istotne, nasze ceny porównywalne z tymi, które są oferowane w serwisach takich jak na przykład Allegro czy Gumtree.

31-03-20: 100zł/naklejka(+ 20zł za wysyłkę kurierską)

31-10-19: 70 zł/naklejka (+ 20 zł za wysyłkę kurierską lub 15 zł paczkomat)

Promocja! 31-03-20 + 31-03-19: 150 zł (wysyłka gratis!)

31-03-19: 40 zł/naklejka (+ 20 zł za wysyłkę kurierską lub 15 zł paczkomat)

W przypadku zainteresowania hologramami kolekcjonerskimi ze starszymi datami, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności.

Aktualną ofertę na hologram studencki z datą 31-03-2020 znajdziesz tutaj!

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy online 24h i odpisujemy na sms-y w ciągu 30 minut!

     Kontakt:

telefon/sms:665 635 541

[email protected]