Oryginalne hologramy na ELS na 31.03.17 Warszawa – sprzedaż kolekcjonerska

Hologramy na elektroniczną legitymację ELS –  kolekcja 31-03-2017. Zobacz naszą ofertę!

Mamy wciąż kolekcjonerskie hologramy z edycji 2017. Nasze nalepki są identyczne, jak oryginały na uczelniach – posiadają wymiary 9 na 10 mm, znak orła, plaster miodu, datę naklejki oraz wszystkie niezbędne komponenty. Gorąco zapraszamy do zakupów! Błyskawicznie odpowiadamy na smsy i maile w ciągu zaledwie 30 minut. Oferujemy wysyłkę na terenie całej Polski!

Sprawdź aktualne nowe edycje naklejek kolekcjonerskich els i ich ceny! 

Hologram kolekcjonerski 31-03-2020 znajdziesz tu!

Hologramy 24h – informacje kontaktowe

Tel: 665 635 541

Mail: info@hologramynalegitymacje24.pl

W razie nieotrzymania maila zwrotnego, uprzejmie prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i reagujemy ekspresowo!


Oferowane przez nas naklejki na legitymacje ELS 31-03-17 to oryginalne hologramy kolekcjonerskie z laserowo grawerowaną datą, znakiem orła, a także przezroczystą folią ochronną. Warto podkreślić, że nie służą one do naklejania ich na ELS, lecz mogą uzupełnić jedynie zbiory kolekcjonerskie. Obecnie zbieranie hologramów staje się coraz bardziej popularne, zwłaszcza w miastach, takich jak: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole, Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Bydgoszcz czy Białystok. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów? Poznaj więc opinie, obejrzyj zdjęcia i zrób zakupu! Czekamy na zamówienie 24h i realizujemy je szybciej niż na OLX!