Sosnowiec

Sosnowiec to miasto w południowej Polsce,w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Również tutaj tegoroczni maturzyści, znajdą możliwość podjęcia edukacji na studiach wyższych.

Na każdej uczelni polskiej, także tej w Sosnowcu, studenci otrzymują ELS – Elektroniczne Legitymacje Studenckie. ELS to nowa postać tradycyjnej papierowej legitymacji studenckiej. Legitymacja jest dokumentem uprawniającym studenta do ulgowych (-50%) przejazdów komunikacją miejską oraz – do ukończenia 26. roku życia – do ulgowych przejazdów koleją i autobusami. Aby legitymacja mogła zostać uznana za ważną, musi posiadać ważną naklejkę hologramową ELS. Jeśli skończyłeś już studia i chcesz powspominać dawne czasy, możesz też kupić hologramy dla kolekcjonerów.

Jesteś studentem uczelni w Sosnowcu? Już dziś zamów najnowszą naklejkę kolekcjonerską. Posiadamy hologramy identyczne jak na uczelniach takich jak:

  1. Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu – WSH
  2. Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu – WSM
  3. Uniwersytet Śląski w Katowicach – Zamiejscowy Wydział Filologiczny w Sosnowcu – US

Jeśli na tej liście nie ma Twojej uczelni, nie martw się! Nasze naklejki są uniwersalne, odpowiadają wszystkim uczelniom wyższym w Polsce!