Opole

Opole to miasto w południowo-zachodniej Polsce. Jest ono stolicą województwa opolskiego. Co roku, Opole przyciąga w mury swoich uczelni coraz więcej studentów. Mogą oni kształcić się tu zarówno na kierunkach ścisłych jak i humanistycznych i technicznych w ramach kierunków prowadzonych na wielu uczelniach, jakie znajdują się w tym śląskim mieście.

Na każdej uczelni w Polsce, studenci otrzymują ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką, która aby mogła zostać uznana za ważną opatrzona musi być hologramem. Legitymacja studencka ELS służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka semestralna na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich. Naklejki hologramowe semestralne na elektroniczną legitymację studencką można też kolekcjonować. Każda naklejka els to wyjątkowy okaz, który zawiera charakterystyczne elementy takie jak znak orła czy znak RP.

Jesteś absolwentem opolskiej uczelni? Obecnie posiadamy naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej ELS dla kolekcjonerów dla uczelni tackich jak:

  1. Uniwersytet Opolski – UO
  2. Politechnika Opolska – PO
  3. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu – WSZiA
  4. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – Wydział Ekonomiczny w Opolu – WSB
  5. Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu – PMWSZ
  6. Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie – Wydział Zamiejscowy w Opolu – SW

Jeśli na powyższej liście nie znalazłeś swojej uczelni, nie martw się! Posiadamy kolekcjonerskie hologramy els odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce!