Gdynia

Gdynia to nadmorskie miasto, które przyciąga studentów zarówno swym malowniczym położeniem, jak i bogatą ofertą dydaktyczną. To właśnie ty znajduje się Uniwersytet Morski, czy Akademia Marynarki Wojennej, które oferują oryginalne kierunki związane z transportem morskim czy marynarstwem. W Gdyni, studenci podjąć mogą studia zarówno studia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Bogata oferta uczelni zawiera kierunki o profilu humanistycznym, ścisłym jak i technicznym. Każdy maturzysta, znajdzie tu wymarzony kierunek dla siebie.

Na każdej uczelni w Gdyni, studenci otrzymują ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką. Elektroniczna Legitymacja Studencka potwierdza  status studenta. Legitymacja ELS, aby mogła być uznana za ważną, musi posiadać aktualny hologram na legitymację ELS.  Naklejka semestralna na legitymację studencką musi zawierać znaki wymagane rozporządzeniem ministerstwa. Hologram kolekcjonerski ELS do elektronicznej legitymacji studenckiej jest identyczny jak naklejki studenckie ELS rozdawane na uczelniach.

Jesteś absolwentem jednej z uczelni w Gdyni i chcesz powspominać studenckie czasy? Już dziś zakup najnowszą naklejkę kolekcjonerską ELS 2019!

Pamiętaj! Każda oryginalna naklejka na elektroniczną legitymację studencką posiadać musi znak orła i znak RP. Po ukończeniu studiów, naklejki do legitymacji studenckiej można kolekcjonować.

Poniżej lista uczelni w Gdyni, dla których posiadamy odpowiadające kolekcjonerskie naklejki hologramowe na legitymację studencką ELS:

  1. Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte – AMW
  2. Uniwersytet Morski w Gdyni – UMG
  3. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni – Wsaib
  4. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku – Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni – WSB
  5. Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni – WSKS
  6. Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – Wydział Zamiejscowy w Gdyni – WSZUiE

Jeśli na tej liście nie ma twojej uczelni, nie przejmuj się! Posiadamy naklejki odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce!