Gliwice

Gliwice to miasto na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Jego bogata oferta dydaktyczna przyciąga na studia, osoby z całej Polski. Kształcą się tu zarówno przyszli inżynierowie kierunków technicznych na Politechnice Śląskiej, w Instytucie Inżynierii Chemicznej PAN oraz w Instytucie Metalurgii  Żelaza. Gliwice to jednak miasto nie tylko oferujące kierunki techniczne i ścisłe ale także kierunki humanistyczne i ekonomiczne.

Na każdej uczelni w Polsce, studenci otrzymują legitymacje studenckie ELS. Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS nie tylko potwierdza status studenta i umożliwia dostęp do bibliotek i innych obiektów uczelni, ale uprawnia także do różnego rodzaju ulg studenckich, tym na korzystanie transportu publicznego, komunikacji miejskiej czy polskich kolei – PKP, a także zniżek w restauracjach, kinach czy teatrach.

Aby legitymacja mogła być uznana za ważną, posiadać musi aktualną naklejkę na legitymację studencką ELS. Naklejki takie, byli studenci uczelni, mogą również kolekcjonować, aby wspominać studenckie czasy.

Jesteś absolwentem jednej z gliwickich uczelni? Chcesz powspominać studenckie czasy? Już dziś możesz zakupić najnowsze hologramy ELS! Oferujemy naklejki kolekcjonerskie ELS, odpowiadające wszystkim uczelniom w Gliwicach takim jak:

  1. Politechnika Śląska – PS
  2. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu – Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach – WSB
  3. Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Gliwicach – GWSP
  4. Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk – IITiS
  5. Instytut Inżynierii Chemicznej Polskiej Akademii Nauk – IIC
  6. Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica – IMZ

Na liście nie ma Twojej uczelni? Nie martw się! Posiadamy naklejki kolekcjonerskie, odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce! Zamów je już dziś!