Rzeszów

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce. Jest ono stolicą województwa podkarpackiego oraz centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Rzeszów to jedno z bardziej atrakcyjnych miast studenckich w Polsce. Mogą tu kształcić się osoby zainteresowane kierunkami humanistycznymi, ścisłymi jak i technicznymi.

Na wszystkich uczelniach w Polsce, tym samym również w Rzeszowie, obowiązują legitymacje studenckie o wzorze ustalonym przez rozporządzenie ministerstwa. Każda legitymacja studencka, aby była ważna posiadać musi aktualne naklejki els. Naklejki semestralne na elektroniczną legitymację studencką ELS te można również kolekcjonować. Każdy hologram kolekcjonerski to wyjątkowy okaz, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej. Naklejka studencka, aby mogła być uznana za oryginalna posiadać musi znak orła, znak RP oraz specjalne zabezpieczenie w formie „plastra miodu”.

Jeśli chcesz powspominać czasy studenckie na uczelni w Rzeszowie, już dziś możesz zakupić hologramy kolekcjonerskie do elektronicznej legitymacji studenckiej! Poniżej zamieszczamy listę uczelni, dla których posiadamy odpowiadające im hologramy ELS. Jeśli nie ma na niej Twojej uczelni, nie martw się! Posiadamy uniwersalne egzemplarze dla każdej uczelni w kraju!

  1. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza – PR
  2. Uniwersytet Rzeszowski – UR
  3. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – WSIiZ
  4. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – RSW
  5. Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie – WSIE