Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

WSIiZ – podstawowe informacje

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie powstała w 1996 roku. Przez ostatnie 20 lat stał się uczelnią cenioną za nowoczesność i międzynarodowy charakter. Od samego początku wiele wysiłku wkładano w badania i jakość nauczania. Zaawansowana technologia to jedno z narzędzi, które pomaga jej osiągnąć ten cel.

Od samego początku filozofia Rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania skupiała się na zapewnieniu wysokiej jakości kształcenie dla studentów poszukujących solidnego fundamentu wiedzy i umiejętności pozwalającego na zdobycie wymarzonej pracy. WSIiZ zajmuje II miejsce w Polsce pod względem liczby studentów zagranicznych i 3 miejsce pod względem wielokulturowości

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest najlepszą uczelnią w południowo-wschodniej Polsce.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Rzeszów – kierunki i wydziały

W strukturach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie funkcjonują wydziały:

  • Wydział Administracji i Nauk Społecznych
  • Wydział Informatyki Stosowanej
  • Wydział Medyczny

Najpopularniejsze kierunki studiów na WSIiZ to informatyka oraz zarządzanie.

WSIiZ – rekrutacja

Aby dostać się na studia na WSIiZ w Rzeszowie należy zarekrutować się w systemie internetowym uczelni. Zakłada się tak swoje konto, wpisuje dane osobowe, wybiera kierunek studiów, wprowadza informacje dotyczące swojego wykształcenia (np. matura, licencjat), wnosi opłatę rekrutacyjną, przesyłaj zdjęcie w wersji elektronicznej i czeka się na wyniki rekrutacji. Zasady, terminy i etapu rekrutacji kandydatów na studia na WSIiZ szczegółowo opisane są na stronie internetowej uczelni.

Elektroniczna legitymacja studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS nie tylko potwierdza status studenta i umożliwia dostęp do bibliotek i innych obiektów uczelni, ale uprawnia także do różnego rodzaju zniżek studenckich, w tym najważniejszej 50% zniżki na korzystanie z transportu publicznego. Niektóre inne firmy transportowe, a także teatry, kina, muzea, a nawet restauracje, mają specjalne ceny dla studentów. W niektórych uczelniach organizacje studenckie zapewniają studentom dodatkowe rabaty.

Potrzebujesz aktualnej naklejki na legitymację? U nas możesz zamówić kolekcjonerski hologram z wysyłką lub odebrać osobiście!