Naklejki, hologramy ELS – w sprzedaży tylko dla kolekcjonerów!

Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką ELS w sprzedaży tylko dla kolekcjonerów! Zamów już dziś!

Pamiętaj, że używanie hologramów kolekcjonerskich tak, jak autentycznych jest niezgodne z prawem!

Zgodnie z Kodeksem Karnym(art. 270), każdy, kto w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, że sprzedaż naklejek ELS może odbywać się wyłącznie w celach kolekcjonerskich! Nie należy naklejać ich na legitymację studenta, ponieważ grozi to odpowiedzialnością karną. Chcesz użyć naklejki niezgodnie z prawem – nie korzystaj z naszych usług! Oferowane przez nas hologramy ELS są przeznaczone wyłącznie dla kolekcjonerów, dla których zbieranie nalepek to jedynie pasja. Pragniemy podkreślić, że nasza działalność jest w pełni legalna i nie wyrażamy zgody na używanie naklejek kolekcjonerskich w celu przerabiania jakichkolwiek dokumentów.

Aktualna oferta na hologramy studenckie ELS z datą na marzec 31-03-20 znajduje się tutaj!

Informacje i ciekawostki o kolekcjonerskich naklejkach na legitymację znajdziesz tu.

Nowe hologramy kolekcjonerskie ELS 31.10.21 – nowa edycja z numerem seryjnym już dostępna!

Nowe naklejki kolekcjonerskie do legitymacji studenckie ELS 31-10-21 z numerem seryjnym już do nabycia! Najnowsze naklejki kolekcjonerskie ELS 31-10-21 są już dostępne w naszej ofercie. Hologramy kolekcjonerskie els 31-10-20 tak jak i naklejki 31-03-21 na swojej powierzchni posiadają laserowo nacinany numer seryjny, który obowiązuje na naklejkach od roku akademickiego 2019/2020. Oferujemy tylko oryginalne okazy, posiadające […]

Read more

Hologramy kolekcjonerskie 31.03.20 – nowa edycja z numerem seryjnym już dostępna!

Nowe hologramy ELS 31-03-20 z numerem seryjnym już do nabycia Najnowsza edycja naklejek ELS na legitymację dla kolekcjonerów z datą 31-03-20 jest już dostępna. Już teraz możesz zamówić nowe egzemplarze hologramów dla kolekcjonerów na 2020 rok, które na swojej powierzchni mają nowe oznakowanie w formie numeru seryjnego. Wszystkie nasze naklejki studenckie to oryginalne znaczki studenckie, posiadające […]

Read more

Najnowsze hologramy kolekcjonerskie 31-10-2019 już w sprzedaży!

Najnowsze hologramy kolekcjonerskie 31-10-2019 już w sprzedaży!

Już teraz możesz uzupełnić swoją kolekcję o najnowszą edycję naklejek hologramowych els! Sprzedaż do celów kolekcjonerskich. Zamów najnowszy hologram kolekcjonerski 31-10-2019! 

Read more

Oryginalna naklejka semestralna kolekcjonerska 31-03-2019 już dostępna!

Oryginalna naklejka semestralna kolekcjonerska 31-03-2019 już dostępna!

W naszej ofercie znaleźć można najnowsze nalepki semestralne, czyli studenckie ELS z datą 31-03-19! Tanio! Wysoka jakość i atrakcyjna cena gwarantowana!

Read more