Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miasto, znajdujące się w południowej Polsce, w województwie śląskim. Studenci przyjeżdżają tutaj na studia nie tylko na uczelnie publiczne i prywatne. Miasto to oferuje szeroki wybór kierunków, na których studenci mogą kształcić się w różnych trybach – zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Uczelnię dla siebie znajdą zarówno przyszli prawnicy, inżynierowie, ekonomiści jak i informatycy.

Każda uczelnia w Polsce, wydaje swoim studentom Elektroniczne Legitymacje Studenckie – ELS. Wydawana jest ona  po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS potwierdza status i tożsamość studenta. Dzięki niej studenci mogą korzystać z ulg i zniżek studenckich. Każda Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS musi być opatrzona aktualnym hologramem, bowiem potwierdza on jej aktualność.

Naklejki ELS mogą też być kolekcjonowane. Jeśli chcesz zdobyć najnowszy hologram els 2019, możesz to zrobić już dziś!

Jeśli chcesz powspominać czasy studenckie na uczelni w Bielsku-Białej, już dziś możesz zakupić hologramy kolekcjonerskie! Poniżej zamieszczamy listę uczelni, dla których posiadamy odpowiadające im hologramy ELS. Jeśli nie ma na niej Twojej uczelni, nie martw się! Posiadamy uniwersalne egzemplarze dla każdej uczelni w kraju!

  1. Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej – ATH
  2. Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej – BWS
  3. Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej – WSA
  4. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej – WSEH
  5. Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej – WSFiP
  6. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej – WSIiZ
  7. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – Wydział Zamiejscowy w Bielsku Białej – GWSH
  8. Wyższa Szkoła – Edukacja w Sporcie w Warszawie – Zamiejscowy Instytut w Bielsku-Białej – WSEwS