Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej

WSFiP Bielsku-Białej

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej to niepubliczna szkoła wyższa utworzona w 1995 r. W 2011 zmieniono nazwę szkoły z Wyższa Szkoły Bankowości i Finansów na Wyższa Szkoła Finansów i Prawa. Uczelnia posiada akredytację Niemieckiego Instytutu Jakości Kształcenia – certyfikat Lernerorientierte Qualität In der Weiterbildung (LQW). Misją uczelni jest dążenie do przekazania uniwersalnego wykształcenia opartego na połączeniu wiedzy zawodowej z wiedzą ogólną o charakterze metodologicznym i teoretycznym.

 

WSFiP Bielsko-Biała Kierunki Studiów

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej oferuje kształcenie na 5 kierunkach studiów:

  • Finanse i rachunkowość
  • Prawo
  • Informatyka
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne
  • Administracja

 

WSFiP w Bielsku-Białej stwarza przyjazne warunki do studiowania. Posiada nowoczesne pracownie dydaktyczne i laboratoria oraz umożliwia odbywanie studiów i staży w kraju i za granicą. Szkoła posiada własną stołówkę akademicką, która działa siedem dni w tygodniu. W regionie można znaleźć teren narciarski, tor gokartowy, park wspinaczkowy. Student Wyższej Szkoły Finansów i Prawa poprzez zalogowanie w wirtualnych zasobach Uczelni ma dostęp do materiałów multimedialnych prezentowanych w ramach zajęć.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.