Radom

Radom to miasto w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, które jest siedzibą powiatu radomskiego. W Radomiu studenci znajdą wiele uczelni, które oferują studia zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Szeroki wybór kierunków na radomskich uczelniach, umożliwia studiowanie zarówno na kierunkach ścisłych jak i humanistycznych.

Na każdej uczelni w Polsce, również na tych w Radomiu, studenci otrzymują legitymacje studenckie ELS. Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS nie tylko potwierdza status studenta i umożliwia dostęp do bibliotek i innych obiektów uczelni, ale uprawnia także do różnego rodzaju ulg studenckich, tym na korzystanie transportu publicznego, komunikacji miejskiej czy polskich kolei – PKP, a także zniżek w restauracjach, kinach czy teatrach.

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje, która będzie odpowiadała jednej z radomskich uczelni? Zamów już dziś hologram na legitymacje studencką z wysyłką. Posiadamy naklejki ELS odpowiadające uczelniom takim jak:

  1. Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu – UTH
  2. Europejska Uczelnia Społeczno – Techniczna w Radomiu – EUS
  3. Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu – PWSOS
  4. Radomska Szkoła Wyższa – RSW
  5. Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu – WISBiOP
  6. Wyższa Szkoła Biznesu im. Biskupa Jana Chrapka w Radomiu – WSB
  7. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu – WSH

Na powyższej liście nie ma Twojej uczelni? To nic takiego! Posiadamy naklejki studenckie dla kolekcjonerów, odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce!