Bydgoszcz

Oferta edukacyjna dla studentów w Bydgoszczy jest niezwykle bogata. Jako największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego, Bydgoszcz charakteryzuje się też tym, że corocznie przyciąga sporą liczbę studentów z całej Polski. Przybywają oni, aby studiować przeróżne kierunki na studiach I, II jak i III stopnia. W Bydgoszczy znajdziemy zarówno uczelnie prywatne jak i publiczne, które oferują studia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym!

Na wszystkich uczelniach w Polsce, tym samym również w Bydgoszczy, rozdawane są studentom legitymacje studenckie ELS o wzorze ustalonym przez rozporządzenie ministerstwa. Każda Elektroniczna Legitymacja Studencka, aby była ważna posiadać musi aktualne semestralne hologramy els. Naklejki semestralne do elektronicznej legitymacji studenckiej można również kolekcjonować. Każdy hologram semestralny kolekcjonerski to wyjątkowy okaz, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej.

Jesteś absolwentem jednej z bydgoskich uczelni? Chcesz powspominać studenckie czasy? Już dziś możesz zakupić najnowsze hologramy ELS! Oferujemy naklejki kolekcjonerskie na elektroniczną legitymację studencką ELS, odpowiadające bydgoskim uczelniom takim jak:

  1. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – UKW
  2. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy – UTP
  3. Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – CM
  4. Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu – Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy – WSB
  5. Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy – AM
  6. Bydgoska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy – BSW
  7. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy – KPSW
  8. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy – WSG
  9. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy – WSNoZ
  10. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi – Wydział Zamiejscowy w Bydgoszczy – WSIiU

Na liście nie ma Twojej uczelni? Nie martw się! Posiadamy uniwersalne egzemplarze dla każdej uczelni w kraju! Każda naklejka to unikatowy okaz w atrakcyjnej cenie!