Olsztyn

Olsztyn to miasto, które oferuje bogatą ofertę dydaktyczną. Kształcą się tu studenci zarówno na kierunkach humanistycznych, ścisłych jak i technicznych zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. W Olsztynie, stolicy województwa warmińsko-mazurskiego każdy przyszły znajdzie wymarzony kierunek dla siebie!

Na każdej uczelni w Polsce studenci otrzymują ELS – legitymacje studenckie. Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS nie tylko potwierdza status studenta i umożliwia dostęp do bibliotek i innych obiektów uczelni, ale uprawnia także do różnego rodzaju zniżek studenckich na przejazdy komunikacją miejską, w restauracjach czy kinach. ELS wydawana jest studentom, po przyjęciu na uczelnię i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Aby legitymacja była ważna, musi posiadać aktualną naklejkę hologramową do elektronicznej legitymacji studenckiej ELS. Naklejka semestralna posiadać musi znaki takie jak: znak orła oraz znak RP. Naklejki takie, byli studenci uczelni mogą również  kolekcjonować.

Poniżej lista uczelni w Olsztynie, dla których posiadamy odpowiadające kolekcjonerskie naklejki semestralne  hologramowe na elektroniczną legitymację studencką ELS:

  1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – UWM
  2. Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie – WSIiE
  3. Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego – OSW
  4. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie – WSIiZ
  5. Gdańska Szkoła Wyższa – Wydział Zamiejscowy w Olsztynie – GSW
  6. Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk – IRZiBZ
  7. Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – IRS
  8. Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie – Wydział Zamiejscowy w Olsztynie – WSP

Jeśli na tej liście nie ma twojej uczelni, nie przejmuj się! Posiadamy naklejki odpowiadające wszystkim uczelniom w Polsce! Tylko oryginalne hologramy ELS w atrakcyjnej cenie!