Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

UTH w Radomiu

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu to uczelnia założona w 1950 r.

 

UTH Radom Kierunki i Wydziały

Radomska uczelnia oferuje studiowanie na 27 kierunkach I i II stopnia oraz czterech kierunkach III stopnia prowadzonych w ramach ośmiu wydziałów:

  • Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych
  • Wydział Filologiczno-Pedagogiczny
  • Wydział Informatyki i Matematyki
  • Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa
  • Wydział Mechaniczny
  • Wydział Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej
  • Wydział Sztuki
  • Wydział Transportu i Elektrotechniki

Najpopularniejsze kierunki studiów to ekonomia, mechanika i budowa maszyn i prawo.

 

Radomski UTH Rekrutacja

Aby dostać się na studia na UTH w Radomiu należy zarekrutować się w systemie internetowym uczelni. Zakłada się tam swoje konto, wpisuje dane osobowe, wybiera kierunek studiów, wprowadza informacje dotyczące swojego wykształcenia (np. matura, licencjat), wnosi opłatę rekrutacyjną, przesyłaj zdjęcie w wersji elektronicznej i czeka się na wyniki rekrutacji.

Etapy, zasady i terminy rekrutacji na studia na Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu są dokładnie opisane na stronie uczelni w zakładce przeznaczonej dla kandydatów. W postępowaniu kwalifikacyjnym bierze się pod uwagę przede wszystkim wyniki egzaminów maturalnych oraz wyniki wybranych przedmiotów na świadectwie dojrzałości.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.