Holografia

HOLOGRAFIA – INFORMACJE PODSTAWOWE 

Holografia to dział optyki,który zajmuje się technikami uzyskiwania obrazów przestrzennych za pomocą  rekonstrukcji fali (głównie światła, ale też np. fal akustycznych)- odtworzenia w pewnym obszarze przestrzeni  jej kierunku ruchu, amplitudy, częstotliwości oraz fazy. Holografia jest obecnie stosowana do coraz większej liczby dziedzin. Wykorzystywana jest m.in. w medycynie, biologii czy informatyce. Hologramy stosowane są także w szkolnictwie wyższym. Naklejki hologramowe służą do potwierdzania legitymacji ELS, mogą też być wykorzystane do kolekcjonowania przez filatelistów.

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS 

Hologramy są wykorzystywane m.in. w szkolnictwie wyższym. Dzięki nim student może korzystać z licznych zniżek oraz ulg studenckich, ponieważ naklejka potwierdza ważność legitymacji studenckiej ELS, a tym samym status studenta i jego tożsamość. Naklejki hologramowe mogą też być wykorzystywane w celach kolekcjonerskich. Kolekcjonowanie znaczków ELS jest szczególnie popularne w większych miastach, takich jak: Warszawa, Lublin, Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Toruń, Gdańsk, Poznań czy Wrocław

KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY ELS – CZY TO LEGALNE ?

Kolekcjonowanie hologramów jest legalne jeśli legitymacja jest częścią kolekcji, a nie dokumentem, który zawiera dane i związek z uczelnią wyższą i jest używany jako dokument w obiegu codziennym. Pod żadnym pozorem naklejki kolekcjonerskie nie mogą być wykorzystywane jako autentyczne naklejki ELS, potwierdzające ważność legitymacji ELS. Obecnie hobby jakim jest kolekcjonowanie naklejek ELS staje się coraz bardziej popularne , a naklejki semestralne można bez problemu zamówić na  licznych stronach kolekcjonerskich. Istnieje też możliwość sprawdzenia zdjęć i przeczytania opinii na forach o danych naklejkach. Warto korzystać z tej opcji i przy każdym zakupie sprawdzać czy naklejki rzeczywiście są autentyczne, ponieważ w internecie krąży coraz więcej fałszywych znaczków ELS. My ze swojej strony, oferujemy tylko i wyłącznie, oryginalne naklejki ELS, identyczne jak te na polskich uczelniach wyższych.

Hologram kolekcjonerski na legitymację 31-03-2019– zobacz nasze najnowsze nalepki w atrakcyjnej cenie!