Naklejki studenckie – hologramy ELS

Sprzedam naklejki na legitymację studencką ELS – tylko celem poszerzenia zbiorów kolekcjonerskich! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami niezwłocznie! Nasze hologramy są identyczne jak te, umieszczane na rewersie elektronicznej legitymacji studenckiej na uczelniach wyższych. Mamy zaszczyt poinformować, że w ofercie są już najnowsze nalepki semestralne na 31-03-20 i poprzednie edycje 31-10-2019

Hologramy ELS – podstawowe informacje

Elektroniczna legitymacja studencka to niezwykle ważny dokument potwierdzający, że dana osoba posiada status studenta uczelni wyższych. Istotną jej częścią składową jest hologram studencki, który jest umieszczony na rewersie i zawiera aktualną datę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nalepki semestralne są potrzebne nie tylko studentom, ale też mogą być atrakcyjnym towarem dla kolekcjonerów. Jeśli więc jesteś pasjonatem/pasjonatką hologramów kolekcjonerskich wiedz, że nasze znaczki na ELS są wyposażone we wszystkie niezbędne atrybuty, co czyni je idealnym odwzorowaniem oryginalnej legitymacji studenta UW, PWST, AGH, a także innych uczelni wyższych. Naklejki na legitymację studencką posiadają bowiem cechy takie jak:

  • długość 9mm i szerokość 10 mm
  • „plaster miodu”, czyli tzw. bariera ochronna
  • srebrna barwa
  • przezroczysta folia zabezpieczająca
  • oryginalny znaczek Orła i RP
  • aktualna data semestralna – obecnie najnowsza to 31.03.20, poprzednia to edycja 31-10-19
Naklejki studenckie marzec 2020 już są!
Najnowsze hologramy kolekcjonerskie 31-03-20 zdjęcie

 

naklejki els dla kolekcjonera 2019
hologramy kolekcjonerskie 31-10-19

 

Naklejki studenckie – ceny

Uprzejmie informujemy, że w kolekcji są już hologramy studenckie z laserowo grawerowaną datą 31-03-2020 i wcześniejsze 31-03-19. Zamów już dziś, aby uzupełnić swój zbiór nalepek semestralnych! Poniżej przedstawiamy cennik!

Data na naklejce ELS      1 hologram – cena
31-03-20    100zł (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem lub 15 zł paczkomat)
31-10-19  70zł (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem lub 15 zł paczkomat)
31-03-19 40zł (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem lub 15 zł paczkomat)

Jeśli interesują Cię starsze naklejki ELS, prosimy o sms lub mail, w celu potwierdzenia dostępności. Każde zamówienie potwierdzamy w 30 minut. W przypadku zakupu większej ilości hologramów, cena ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Hologramy kolekcjonerskie 24h – informacje kontaktowe

Telefon: 665 635 541 (także sms)

Mail 24h: [email protected]

Uwaga! Zamówienie potwierdzamy w zaledwie 30 minut. Prosimy o sprawdzenie czy wiadomość nie znalazła się w skrzynce spam. Zależy Ci na błyskawicznym zakupie? Zapraszamy do kontaktu – odpisujemy również na sms-y.

 

§ Sprzedaż hologramów studenckich wyłącznie do celów kolekcjonerskich!

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że hologramy ELS z naszej oferty NIE MOGĄ być używane jak oryginalne, tzn. nie należy ich naklejać na legitymację studencką. Nasze naklejki ELS są sprzedawane tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich, zgodnie z Kodeksem Karnym(art.270). W przypadku chęci używania hologramu kolekcjonerskiego niezgodnie z prawem, prosimy o rezygnację z zakupu!


Oferujemy wysyłkę m.in. do miast, takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Lublin, Trójmiasto, Kraków, Sopot, Rzeszów, Zielona-Góra, Białystok, Kielce oraz Opole.