Gazeta studencka

GAZETA STUDENCKA – CZYM JEST?

Gazetka studencka to czasopismo prowadzone najczęściej przez samorząd studencki. Zawiera ona treści dotyczące szeroko pojętego życia studenckiego. Gazetka taka może też być ale może być również wydawana przez różnego rodzaju zakłady, które specjalizują się w tej dziedzinie. Gazetka studencka to czasopismo, które jest  zazwyczaj prowadzone pod patronatem władz wydziałowych lub uczelnianych. W gazetce studenckiej znajdują się informacje na temat wydarzeń organizowanych na uczelni, konkursach, praktyczne porady dotyczące studiowania oraz poszukiwania pracy, a także kąciki kulturalne czy sportowe.

GAZETA STUDENCKA – KTO MOŻE PISAĆ?

Dla gazety studenckiej może pisać tak naprawdę każdy student, który chce wypowiedzieć się publicznie na tematy związane z uczelnią, ale nie tylko. Pisać do gazetki studenckiej można też na tematy związane z kulturą, społeczeństwem czy sportem. Najczęściej pisania do gazetki podejmują się osoby, które mają lekkie pióro, a w przyszłości chcą wiązać swoją karierę z pracą dziennikarską.

GAZETKA STUDENCKA – A LEGITYMACJA ELS 

Każdy student, który chce pisać do gazetki studenckiej powinien legitymować się legitymacją studencką ELS. Legitymacja ELS potwierdza status oraz tożsamość studenta. Aby legitymacja mogła być uznana za ważną musi posiadać ważną naklejkę hologramową ELS. Naklejki els ważne są na okres jednego semestru akademickiego. Każda naklejka posiada laserowo nacinaną datę, znak orła oraz znak RP. Wszystkie te elementy charakterystyczne, czynią z naklejek unikatowe obiekty, które mogą stanowić okazy w kolekcji każdego profesjonalnego filatelisty.

31-03-2019 – hologram kolekcjonerski już dziś do kupienia!