Dziennik elektroniczny

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – INFORMACJE PODSTAWOWE

Zastanawiasz się czym jest dziennik elektroniczny?  To nic innego jak platforma internetowa,która ułatwia i usprawnia oraz przyspiesza  pracę szkół oraz uczelni. Dziennik elektroniczny jest wielkim usprawnieniem zarówno dla pracy sekretariatów, grona pedagogicznego oraz samych uczniów. Dzięki dziennikowi elektronicznemu na na bieżąco mogą być wstawiane i sprawdzane oceny ucznia. Co więcej nauczyciele mogą za pomocą internetu, w łatwy sposób komunikować się zarówno z rodzicami jak i uczniami.

ELEKTRONICZNY SYSTEM NA UCZELNIACH W POLSCE 

System elektronicznej obsługi został wprowadzony również dla studentów na wielu polskich uczelniach. Jest on znacznym ułatwieniem dla uczelni. . Całe zarządzanie pracą ze studentami jest o wiele łatwiejsze i szybsze. Studenci ostatnich lat nie posiadają już indeksu w formie papierowej. Dzięki elektronicznemu indeksowi mogą oni sprawdzać swoje oceny, stany zaliczenia przedmiotów przez internet oraz składać podania i wnioski elektroniczne.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokument, który potwierdza status studenta oraz jego tożsamość. ELS zastąpiła dawne indeksy w postaci papierowej. Na każdej legitymacji studenckiej znajduje się numer albumu, imię i nazwisko studenta, a także jego zdjęcie. Na odwrocie legitymacji znajduje się też miejsce na naklejkę studencką, która potwierdza ważność legitymacji ELS. Dzięki hologramom na legitymacji, studenci mogą korzystać ze zniżek studenckich. Hologramy mogą służyć też do celów kolekcjonerskich.

Nowe hologramy kolekcjonerskie ELS 31.10.2019 –zamów już dziś!