Cele kolekcjonerskie

HOLOGRAM NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ– CO TO?

ELS – elektroniczna legitymacja studencka, aby była ważna musi posiadać aktualną naklejkę ELS. Legitymacja potwierdza statusu studenta. W związku z tym hologram wydawany jest co semestr. Hologram wykonany metodą laserową, jest to trójwymiarowa nalepka z zabezpieczeniem w postaci “plastra miodu”. Na naklejkach hologramowych znajduje się data ważności w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx oraz znak orła i znak RP.  Hologramy studenckie dostępne są też w wersji kolekcjonerskiej.

HOLOGRAMY – ZAKUP DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH

Hologramy studenci otrzymują w swoim wydziałowym dziekanacie  na początku każdego semestru, po zaliczeniu przedmiotów w sesji egzaminacyjnej. Hologramy są też dostępne w wersji dla kolekcjonerów. Hologram kolekcjonerski jest identyczny jak ten kolekcjonerski. Zarówno naklejka dla studenta jak i filatelisty posiada takie same elementy takie jak: znak RP, znak orła oraz laserowo nacinana data ważności. Każdy hologram posiada też zabezpieczenie w postaci „plastra miodu”.

HOLOGRAMY STUDENCKIE – FILATELISTYKA

Hologramy ELS zbierają często byli studenci, absolwenci uczelni wyższych, którzy chcą wspomnieć studenckie czasy. Jednak nie tylko. Kolekcjonowaniem znaczków ELS zajmują się też prawdziwi, profesjonalni filateliści.  Naklejki ELS może więc kolekcjonować tak naprawdę każdy. Obecnie istnieje dużo stron internetowych, na których zakupić można naklejki els. My ze swojej strony oferujemy tylko i wyłącznie autentyczne, oryginalne hologramy ELS w atrakcyjnej cenie. Sprawdź już teraz!

Naklejka studencka 31-03-2019 – zobacz nowy hologram kolekcjonerski ELS!