Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

ZPSB w Szczecinie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie to niepubliczna uczelnia powstała w 1989 roku, w 1993 roku została wpisana do rejestru uczelni niepublicznych. ZPSB w Szczecinie od 25 lat kształci profesjonalne kadry dla biznesu.

 

ZPSB Szczecin Kierunki Studiów

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oferuje kształcenie na następujących kierunkach studiów:

Studia I Stopnia:

  • Ekonomia
  • Informatyka – studia inżynierskie
  • Zarządzanie

Studia II Stopnia:

  • Ekonomia
  • Zarządzanie

W ofercie szczecińskiej uczelni znajdują się zarówno studia niestacjonarne i stacjonarne, jak i e-learningowe

 

Studia w ZPSB w Szczecinie to różnego rodzaju warsztaty, gry strategiczne oraz interaktywne wykłady i spotkania z ludźmi sukcesu. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, którzy pracują nie tylko na uczelni, ale także zajmują wysokie stanowiska w firmach o uznanej renomie.

 

ZPSB Rekrutacja

Na stronie internetowej Zachodniopomorska Szkoła Biznesu znajduje się opracowanie dla kandydatów na studia zawierające zasady rekrutacji na studia. W zestawieniu można znaleźć informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji.

Legitymacja studencka

Legitymacja upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.