Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku

WSZ w Gdańsku – podstawowe informacje

Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku jest niepubliczną wyższą uczelnią zawodową utworzoną w 1997 roku. Misją gdańskiej uczelni jest gwarantowane nowoczesnego i praktycznego wykształcenia. WSZ jest jedną z najdłużej istniejących prywatnych uczelni w Trójmieście, która wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób pragnących podjąć studia.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk Kierunki Studiów

Gdańska uczelnia kształci na studiach I stopnia (licencjackie i inżynierskie), studiach II stopnia,studiach jednolitych magisterskich oraz na studiach podyplomowych na trzech wydziałach:

 

Wydziale Informatyki i Zarządzania,
Wydziale Administracji i Nauk Społecznych,
Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.

 

Najpopularniejsze kierunki to m.in.dietetyka, kosmetologia, zarządzanie.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Rekrutacja

Rekrutacja odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Uczelnia nie wymaga zdawania egzaminów wstępnych ani żadnych konkretnych przedmiotów maturalnych, należy tylko złożyć w Biurze Rekrutacji komplet wymaganych dokumentów. Terminy rekrutacji i wykaz konkretnych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.