Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie

WSSP w Lublinie

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola to prywatna uczelnia wyższa założona w 2000 r. Uczelnia powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą realizować swoje cele zawodowe i zdobyć najlepsze wykształcenie.

 

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza Kierunki i Wydziały

Lubelska uczelnia składa się z 3 wydziałów: z Wydziału Studiów Anglojęzycznych, Wydziału Nauk o Zdrowiu i Wydziału Turystyki i Wychowania Fizycznego

WSSP oferuje liczne kierunki studiów I i II stopnia, m.in. turystyka i rekreacja, pedagogika, filologia anglistyka, iberystyka, fizjoterapia, kosmetologia, zdrowie publiczne, wychowanie fizyczne. Ogromne zainteresowanie uczelnią WSSP jest zdeterminowane przez dobrze wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę akademicką i skupienie się na praktyczności programów nauczania.

Uczelnia zapewnia również kształcenie w języku angielskim.

 

WSSP Kampus Studencki

Lubelska Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza znajduje się w pobliżu centrum miasta, z łatwym dostępem dla studentów środkami transportu publicznego lub samochodem.

Uczelnia posiada nowoczesny sprzęt, nowe laboratoria i specjalne sale lekcyjne, które zapewniają wysoką jakość praktyk oraz realizację celów dydaktycznych i naukowych zawartych w planie edukacyjnym. Studenci mogą korzystać z sali konferencyjnej na 200 osób. W budynku szkoły znajdują się również pomieszczenia rekreacyjne, w tym sale gimnastyczne, sale fitness, basen i sale do zajęć aerobiku i innych zajęć sportowych.

 

Elektroniczna Legitymacja Studencka z hologramem TSW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich. Okres ważności ELS trwa semestr akademicki, po upływie tego okresu należy dokonać prolongaty legitymacji.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.