Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

WSKiNoZ w Łodzi

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu to niepubliczna szkoła wyższa z siedzibą w Łodzi przy ul. Wileńskiej 53/55. Została założona przez Edwarda Kujawę w 2008 roku. Misją łódzkiej uczelni jest zapewnienie solidnej i powszechnej edukacji, łączącej wiedzę zawodową z wiedzą metodyczną i teoretyczną. Absolwenci znajdują zatrudnienie w gabinetach kosmetycznych, podologicznych i medycyny estetycznej,ośrodkach SPA czy centrach odnowy biologicznej.

 

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu Kierunki Studiów

 

WSKiNoZ w Łodzi prowadzi studia I i II stopnia na kierunku kosmetologia, na którym student może wybrać jedną z czterech specjalizacji: laseroterapia, podologia, spa&wellness oraz wizaż i stylizacja. Uczelnia oferuje również studia podyplomowe, kursy oraz studia skrócone dla osób z doświadczeniem w zawodzie.

 

WSKiNoZ Łódź Rekrutacja

O przyjęciu na studia licencjackie na kierunek kosmetologia decyduje kolejność złożonych dokumentów. Nie ma konieczności zdawania egzaminów wstępnych.

Studenci mogą skorzystać z pomocy finansowej z Funduszy stypendiów socjalnych

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.