Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

WSH Wrocław

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu powstała w 1997 roku jako jedna z pierwszych szkół prywatnych we Wrocławiu.

 

WSH Wrocław Kierunki Studiów

Wrocławska uczelnia oferuje stacjonarne i niestacjonarne studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Dyplom licencjacki można uzyskać w dziedzinach: zarządzanie, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne i gospodarka, zaś tytuł magistra z zarządzania, turystyki i rekreacji. Ponadto WSH oferuje 25 różnych kursów podyplomowych z zakresu zarządzania oraz turystyki i rekreacji.

Plan każdego kierunku studiów koncentruje się na uczeniu się przez praktykę, w związku z czym dla studentów przygotowywane są atrakcyjne warsztaty i staże. Stanowią one aż 70% programu dydaktycznego. Praktyki odbywają się w wielu prestiżowych firmach, a warsztaty na uczelni są monitorowane przez doświadczonych i zaznajomionych z liniami wykładowców biznesowych.

 

Wyższa Szkoła Handlowa Wrocław – Kampus Studencki

Kampus uczelni mieści się w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Grabiszyńskiej. Posiada nowocześnie wyposażone sale eksperymentalne i multimedialne pracownie komputerowe, innowacyjną salę konferencyjno-konferencyjną dla ponad 250 osób, stołówkę i bibliotekę.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.