Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

WSTiZ w Białymstoku

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku to uczelnia niepubliczna, która powstała w 1993 roku i od tego czasu z powodzeniem realizuje wysokiej jakości działania edukacyjne.

 

WSRiZ Białystok

Uczelnia posiada 4 wydziały i oferuje 7 kierunków studiów I stopnia (licencjackie i inżynierskie) i II stopnia (magisterskie):

  • budownictwo,
  • ekonomia,
  • filologia angielska,
  • finanse i rachunkowość,
  • gospodarka przestrzenna,
  • informatyka,
  • zarządzanie.

Poza głównym ośrodkiem w Białymstoku uczelnia ma filię w Ełku oraz wydział zamiejscowy w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Białostocka Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Rekrutacja

Aby dostać się na studia na białostockiej WSFiZ należy zarekrutować się w systemie internetowym uczelni. Zakłada się tam swoje konto, wpisuje dane osobowe, wybiera kierunek studiów, wprowadza informacje dotyczące swojego wykształcenia (np. matura, licencjat), wnosi opłatę rekrutacyjną, przesyłaj zdjęcie w wersji elektronicznej i czeka się na wyniki rekrutacji.

Etapy, zasady i terminy rekrutacji na studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku są dokładnie opisane na stronie uczelni w zakładce przeznaczonej dla kandydatów. W postępowaniu kwalifikacyjnym bierze się pod uwagę przede wszystkim wyniki egzaminów maturalnych oraz wyniki wybranych przedmiotów na świadectwie dojrzałości.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.