Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

WSB Poznań

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu to największa uczelnia prywatna w Wielkopolsce założona w Poznaniu, w 1994 roku.

WSB Poznań tworzą trzy wydziały:

  • Wydział Finansów i Bankowości w Poznaniu
  • Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
  • Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

Najpopularniejsze kierunki na poznańskiej WSB to finanse i rachunkowość, zarządzanie, logistyka i bezpieczeństwo wewnętrzne.

Od samego początku Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu konsekwentnie plasuje się w czołówce niepaństwowych szkół ekonomicznych. Swój obecny status osiągnął dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i absolwentom, którzy mają duże zapotrzebowanie na rynku pracy.

 

Uczelnie WSB

Uniwersytety WSB, działające w takich miastach jak: Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń i Wrocław, to największa grupa prywatnych szkół biznesu w Polsce. Od lat zajmują czołowe pozycje w rankingach prywatnych uczelni. W ciągu prawie 22 lat działalności na krajowym rynku edukacyjnym ponad 270 000 tysięcy studentów i absolwentów zaufało WSB.

 

Wyższa Szkoła Bankowa Poznań

Misją szkoły jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne na rynku pracy, aby mogli świadomie przyczyniać się do tworzenia nowoczesnej polskiej gospodarki. Aby osiągnąć ten cel, Wrocławska Wyższa Szkoła Bankowa stale doskonali metody i programy nauczania oraz poszerza zakres oferowanych specjalizacji, dążąc jednocześnie do zapewnienia jak najwyższej jakości kształcenia.

 

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka to plastikowa karta z wbudowanym układem elektronicznym stykowym i bezstykowym, która potwierdza status student. Jedna plastikowa  karta spełnia rolę trzech dokumentów: tradycyjnej legitymacji, karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Każda legitymacja opatrzona jest hologramem. Tylko z naklejką na legitymacje jest ona ważna i upoważnia do ustawowych zniżek (np. -51% na bilety PKP) i rabatów studenckich.

Zamów kolekcjonerski hologram – naklejkę na legitymację z wysyłką!