Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

Wrocław WSF

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu to uznana, w pełni licencjonowana prywatna uczelnia, specjalizująca się w nowoczesnych studiach językowych: angielskim / amerykańskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Uczelnia w pełni przygotowuje studentów do pracy w branży edukacji obcojęzycznej, tłumaczeniach, turystyce, biznesie, mediach, redagowaniu oraz zarządzaniu społecznym i kulturalnym. WSF otrzymał bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA), niezależnego organu oceniającego jakość uczelni w Polsce. Na podstawie raportów ekspertów i w porównaniu z jakością kształcenia na innych wydziałach filologicznych w Polsce, w 2012 roku PKA przyznała Wyższej Szkole Filologicznej najwyższą notę

WSF Wrocław – kierunki studiów

WSF we Wrocławiu prowadzi studia licencjackie, podyplomowe i doktoranckie z różnych specjalności: językoznawstwo, lingwistyka stosowana, literatura, tłumaczenia lub języki dla biznesu i turystyki. WSF szeroko wykorzystuje swoją platformę e-learningową, która oferuje ponad 60 pełnych kursów e-learningowych, ponad 700 wykładów oraz tysiące testów praktycznych i ćwiczeń językowych.

WSF Wrocław – kampus studencki

Wyższa Szkoła Filologiczna jest dogodnie usytuowana w centrum Wrocławia, około 10 minut spacerem od Ostrowa Tumskiego i Starego Miasta. Budynek należący do WSF jest zmodernizowany, aby był łatwo dostępny dla osób niepełnosprawnych. Szkoła posiada również dwa nowe laboratoria tłumaczeń konferencyjnych, 26 komfortowych sal lekcyjnych, z których dwie są wyposażone w 21 komputerów i dwie sale wykładowe.

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, jednak jest ważna tylko z aktualną naklejką na legitymację. Okres ważności ELS trwa semestr akademicki, po upływie tego okresu należy dokonać prolongaty legitymacji.

Sprzedam hologramy kolekcjonerskie na legitymacje – 31.03.2019 r.