Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

UPr Wrocław

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu jest najlepszą specjalistyczną uczelnią w Polsce i liderem innowacji. Uniwersytet znalazł się wśród 20 najlepszych uniwersytetów w Polsce według Newsweeka. Uczelnia uzyskała tak dobre wyniki dzięki: wysokim standardom edukacji, osiągnięciom kadry naukowej, jakości badań, bibliotekom i systemom informatycznym oraz weryfikacji wiedzy. Każdego roku prawie 2500 studentów kończy studia na uniwersytecie i szybko stają się oni pożądanymi przez wiele firm pracownikami.

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław – kierunki i wydziały

Działania edukacyjne i badawcze UPr we Wrocławiu są organizowane w ramach 5 wydziałów uniwersyteckich:

  • Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt
  • Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji
  • Wydział Medycyny Weterynaryjnej
  • Wydział Nauki o Żywności
  • Wydział Nauk o Życiu i Technologii

Jedną z największych zalet uczelni jest innowacyjność. Pod względem przyznanych patentów zajmuje drugie miejsce wśród polskich uczelni (79 patentów przyznanych w 2015 r., 310 w ciągu ostatnich 5 lat).

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław – kampus studencki

Dwa kampusy uniwersyteckie zlokalizowane są w centrum Wrocławia. Wyposażone są w nowoczesne zaplecze dydaktyczne, laboratoria, sale wykładowe i centrum sportowe z własnym basenem, siłownią, halą sportową i stołami bilardowymi.

Legitymacja studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

Potrzebujesz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? U nas znajdziesz hologramy kolekcjonerskie z datś 31.03.2019 i starsze!