Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

DSW Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa to młoda, dynamiczna uczelnia we Wrocławiu, stolicy Dolnego Śląska w południowo-zachodniej Polsce. Założona została w 1997 roku przez Stowarzyszenie na rzecz Postępu Edukacji i od początku za swoje zadanie postawiła promowanie nowatorskiego podejścia do uczenia się i budowania powiązań badawczych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Szkoła przyciągnęła wybitnych naukowców akademickich oraz profesorów edukacji i nauk społecznych, którzy pomogli zbudować pierwszorzędną reputację akademicką szkoły. Dolnośląska Szkoła Wyższa jest jedną z niewielu szkół niepublicznych w Polsce posiadających pełne kwalifikacje akademickie.

Dolnośląska Szkoła Wyższa – kierunki studiów

DSW we Wrocławiu oferuje obecnie programy studiów w zakresie pedagogiki, pedagogiki specjalnej, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa, bezpieczeństwa narodowego, filozofii, kulturoznawstwa i antropologii kulturowej.

DSW Wrocław ma w swojej ofercie również ponad 60 studiów podyplomowych. Studenci oraz pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w programie ERASMUS +, który umożliwia międzynarodową edukację i praktyki na ponad 100 uczelniach współpracujących w 24 krajach UE.

Co oferuje DSW we Wrocławiu?

Studenci, absolwenci i pracownicy mają dostęp do jednej z największych niepublicznych bibliotek w Polsce. DSW może również pochwalić się księgarnią uniwersytecką, wydawnictwem naukowym, studiem telewizyjnym, warsztatami (multimedia, informatyka, projektowanie i fotografia) oraz nowoczesnymi laboratoriami: pracowniami dźwięku ze studiem nagrań i specjalistycznym studiem motion capture do wykonywania animacji 3D i efektów specjalnych.

Uczelnia prowadzi również galerię sztuki, teatr akademicki, Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Biuro Karier i Centrum Konferencyjne.

Elektroniczna Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to plastikowa karta z wbudowanym układem elektronicznym stykowym i bezstykowym, która potwierdza status student. Jedna plastikowa karta spełnia rolę trzech dokumentów: tradycyjnej legitymacji, karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Każda legitymacja opatrzona jest hologramem. Tylko z naklejką na legitymacje jest ona ważna i upoważnia do ustawowych zniżek (np. -51% na bilety PKP) i rabatów studenckich.

Zamów kolekcjonerski hologram – naklejkę na legitymację z wysyłką lub odbierz naklejkę els osobiście!