Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa w Warszawie

WSZ – SW – podstawowe informacje

Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa to niepubliczna uczelnia utworzona w 1992 r. przez profesjonalną organizację społeczną Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa.

 

WSZ – SW Kierunki Studiów

Warszawska Szkoła Zarządzania prowadzi trzyletnie studia I stopnia na kierunku zarządzanie w systemie stacjonarnym (dziennym), niestacjonarnym (wieczorowym i zaocznym) w kilkunastu specjalnościach, m.in. zarządzanie przedsiębiorstwem, marketing, coaching, zarządzanie cyberbezpieczeństwem czy finanse i bankowość. Na każdej ze specjalności można uzyskać praktyczne umiejętności pomagające rozwijać swoją karierę zawodową.

 

Warszawska Szkoła Zarządzania Kampus Studencki

WSZ – SW znajduje się przy ul. Siedmiogrodzkiej 3A, blisko przystanków tramwajowych, autobusowych oraz przy stacji II linii metra (Rondo Daszyńskiego). Uczelnia wyposażona jest w sprzęt multimedialny, sale wykładowe, sale seminaryjne i warsztatowe. Budynek szkoły jest też przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na uczelni działa Samorząd Studencki, który dba o interesy studentów. W uczelni istnieje również stała Galeria Malarstwa.

 

Warszawska Szkoła Zarządzania – Współpraca Międzynarodowa

WSZ – SW współpracuje m.in. z Uniwersytetem w Kijowie, Międzynarodową Akademią Nauk w San Marino czy Xianyang Normal University w Chinach poszerzając dzięki temu swoje doświadczenie oraz ofertę edukacyjną.

 

Legitymacja ELS – korzyści

50% zniżki na korzystanie z transportu publicznego. Niektóre inne firmy transportowe, a także teatry, kina, muzea, a nawet restauracje, mają specjalne ceny dla studentów. W niektórych uczelniach organizacje studenckie zapewniają studentom dodatkowe rabaty.

 

Potrzebujesz aktualnej naklejki na legitymację? Tutaj możesz zamówić kolekcjonerski hologram z wysyłką!