Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Kraków Uniwersytet Rolniczy

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie jest jedną z wiodących uczelni w dziedzinie nauk przyrodniczych w Polsce. Wywodzi się z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie nauki o rolnictwie i leśnictwie rozwijały się od 1890 r.

Uczelnia zapewnia kształcenie zawodowe dla specjalistów z zakresu rolnictwa, leśnictwa i nauk przyrodniczych, weterynarii, z zakresu nauk ekonomicznych, technicznych i socjologicznych. Ze względu na wysokiej jakości wykształcenie, Uniwersytet jest znany i ceniony w kraju i za granicą.

Uniwersytet Rolniczy Kraków kierunki

Obecnie Uniwersytet Rolniczy posiada 7 wydziałów i 1 jednostka międzywydziałowa, kształci ok. 12 000 studentów, zatrudnia 1 400 pracowników (w tym 743 pracowników akademickich). UR oferuje 24 kierunki, 54 specjalizacje i 26 studiów podyplomowych.

Uniwersytet Rolniczy – badania

Krakowski Uniwersytet Rolniczy może pochwalić się prowadzeniem projektów badawczych na wysokim poziomie naukowym w dobrze wyposażonych certyfikowanych laboratoriach. Wydział Leśnictwa aktywnie uczestniczył w realizacji projektów w ramach programów Unii Europejskiej (Programy Ramowe 5PR-7, INTERREG i Europejska Współpraca w Nauce i Technologii (COST), prowadzi projekty badawcze finansowane m.in. przez NCN (Narodowe Centrum Nauki), NCBiR (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), Holding Krajowy Las Państwowy.

Legitymacja studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

Zamów hologramy na legitymacje do kolekcjonowania z nowa datą!