Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Uniwersytet Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego jest placówką prywatną o międzynarodowym zasięgu z ponad 4500 studentami. Wydział Prawa i Administracji UŁa od pięciu lat znajduje się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych, według „Dziennika Gazety Prawnej”, wiodącej gazety prawniczej. Co więcej, uczelnia może pochwalić się międzynarodowym środowiskiem, w którym studenci będą mogli uczyć się z innych kultur i zdobyć cenne doświadczenie życiowe, które będzie pomocne dla nich w przyszłości.

Szkoła Łazarskiego kierunki

Uczelnia Łazarskiego oferuje programy w języku polskim i angielskim na kierunkach: biznes, ekonomia, stosunki międzynarodowe, finanse i rachunkowość, zarządzanie, prawo i administracja. Programy edukacyjne na Uczelni Łazarskiego kładą duży nacisk na praktyczność i rzeczywiste zastosowania. Co więcej, Uniwersytet Łazarskiego w Warszawie współpracuje z Coventry University w Wielkiej Brytanii – 12 najlepszym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu studiów studenci otrzymują dwa stopnie naukowe – jeden z Uczelni Łazarskiego i jeden z Uniwersytetu w Coventry.

Uczelnia Łazarskiego Warszawa kampus

Kampus studencki Uniwersytetu Łazarskiego znajduje się na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Wilanowska oraz pętli autobusowej i tramwajowej. Kampus o powierzchni 20 000 mkw., liczy 60 sal z 3106 miejscami oraz posiada w pełni wyposażoną bibliotekę z ponad 135 000 drukowanymi książkami, czasopismami elektronicznymi, 4 laboratoria komputerowe, 2 stołówki.

Elektroniczna Legitymacja Studencka

ELS to Elektroniczna Legitymacja Studencka, która pozwala na identyfikację studentów oraz uprawnia go do korzystanie ze zniżek m.in. na komunikację miejską. Legitymacja z hologramem może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Legitymacja studencka jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego i tylko z ważną naklejką na legitymacji.

Potrzebujesz naklejki na legitymacje studencką? Tutaj zamówisz kolekcjonerske hologramy!