Uczelnia Jana Wyżykowskiego

UJW

Uczelnia Jana Wyżykowskiego to niepubliczna szkoła wyższa w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Do 2015 r. funkcjonowała jako Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki. Misją uczelni jest stworzenie studentom przyjaznej przestrzeni i oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości.

 

Uczelnia Jana Wyżykowskiego Kierunki Studiów

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach oferuje studia na 3 wydziałach:

  • Wydział Nauk Społecznych (Administracja, Pedagogika)
  • Wydział Nauk Technicznych (Informatyka, Logistyka, Mechatronika)
  • Wydział Zamiejscowy w Lubinie (Prawo, Zarządzanie, Górnictwo i Geologia, Zarządzanie i Inżynieria produkcji)

Do dyspozycji społeczności akademickiej Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach jest blisko 30 tys. woluminów. Uczelnia wydaje również dwa czasopisma: „Zeszyty Naukowe UJW. Studia z Nauk Społecznych”, „Społeczności Lokalne.

 

UJW Rekrutacja

Rekrutacja na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i jednolite magisterskie na Uczelni Jana Wyżykowskiego prowadzona jest na zasadach wolnego naboru wśród osób spełniających kryteria przewidziane w przepisach ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. Aby dostać się na studia na UJW należy złożyć w przewidzianych terminach dokumenty uprawniające do studiowania na wybranym kierunku studiów.

 

ELS Elektroniczna Legitymacja studencka

Elektroniczna Legitymacja Studencka to system weryfikacji tożsamości studentów. Ma wielkość karty kredytowej i jest bardzo poręczna. Nie tylko potwierdza status studenta, ale i upoważnia studenta do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Należy pamiętać, że ze zniżek można korzystać tylko z ważną naklejką na legitymację. Legitymacja może również pełnić funkcję karty bibliotecznej, karty miejskiej oraz karty płatniczej.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.