SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie

SWPS Warszawa

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny powstał w 1996 roku. Jest pierwszą prywatną uczelnią w Polsce, która otrzymała miano uniwersytetu. Uczelnia została uznana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wiodącą instytucję szkolnictwa wyższego oferującą programy nauk społecznych w Polsce.

Uniwersytet SWPS – oferta edukacyjna

Uniwersytet SWPS oferuje 30 programów studiów w języku polskim i ponad 14 programów w języku angielskim na poziomie studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a także wiele szkół letnich i przygotowujących do egzaminów niestacjonarnych (język angielski i język polski).

Wydział zatrudnia blisko 1000 nauczycieli akademickich. Większość z nich to nie tylko wykładowcy akademiccy, ale także doświadczeni praktycy w swoich dziedzinach. Uniwersytet SWPS rocznie prowadzi ponad 300 projektów badawczych w 20 ośrodkach badawczych i laboratoriach.

SWPS kierunki

Uczelnia oferuje stacjonarne i niestacjonarne studia licencjackie i magisterskie z psychologii, języków nowożytnych, kulturoznawstwa, dziennikarstwa i komunikacji społecznej, socjologii, prawa, bezpieczeństwa wewnętrznego, stosunków międzynarodowych, zarządzania i projektowania. SWPS jest jedyną prywatną uczelnią w Polsce, która uzyskała prawo do nadawania stopnia naukowego doktora w dziedzinie psychologii i kulturoznawstwa oraz doktora w zakresie psychologii, socjologii, kulturoznawstwa i prawa.

SWPS Warszawa kampus studencki

Główny kampus Uniwersytetu Nauk Społecznych i Humanistycznych znajduje się w Warszawie, a pozostałe cztery kampusy w Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i Katowicach. Kampus Uniwersytetu SWPS Warszawa znajduje się stosunkowo blisko centrum Warszawy, w szybko rozwijającej się i bardzo klimatycznej części Starej Pragi.

Elektroniczna Legitymacja Studencka z hologramem

Tak jak na uczelniach państwowych, uczelnia prywatna SWPS oferuje swoim studentom ELS legitymację z hologramem. Dzięki legitymacji studenckiej studenci SWPS mogą poruszać się po mieście komunikacją miejską z 50% zniżką. Elektroniczna legitymacja studencka zapewnia im również szereg innych rabatów, jednak ważna jest tylko z aktualną naklejką na legitymację.

Szukasz hologramu na legitymację studencką? Tutaj możesz zamówić go z wysyłką!