Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

UE Poznań – podstawowe informacje

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jest jedną z najlepszych, najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Polsce. Od lat cieszy się zainteresowaniem i ogromnym uznaniem. Ma niekwestionowaną pozycję lidera w dziedzinie badań ekonomicznych, a także główny ośrodek badań stosowanych, oceny ekspertów, analizy i doradztwa.

UE Poznań kierunki

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu jest jedyną uczelnią w Polsce, która ma pełne prawa akademickie w zakresie nauk ekonomicznych, zarządzania i towaroznawstwa. Edukacja prowadzona jest w formie studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, programów MBA oraz studiów podyplomowych. UE składa się z pięć wydziałów :

  • Wydział Towaroznawstwa,
  • Wydział Ekonomiczny,
  • Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej,
  • Wydział Gospodarki Międzynarodowej,
  • Wydział Zarządzania

Najpopularniejsze kierunki studiów na poznańskiej uczelni to ekonomia oraz zarządzanie.

Jednym z głównych priorytetów UE jest zapewnienie studentom kompleksowej edukacji na najwyższym poziomie w celu przygotowania ich do przyszłej kariery zawodowej.

UE Poznań akredytacje

Uczelnia współpracuje z ponad 120 międzynarodowymi partnerami w Europie i na świecie poprzez wymianę nauczycieli, wspólne programy i współpracę w projektach badawczych. Uniwersytet uzyskał certyfikaty i akredytacje potwierdzające, że jego standardy nauczania i badań są zgodne z najwyższymi wymaganiami akademickimi.

ELS legitymacja studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Sprawdź nasza ofertę hologramów kolekcjonerskich na 2019 r.