Politechnika Warszawska – Warszawa

Politechnika Warszawska to uczelnia, która powstała na początku XIX wieku, a obecnie jest jedną z największych uczelni technicznych w Europie Środkowej kształcącą blisko 35 000 studentów i zatrudniającą ponad 2000 nauczycieli akademickich. Misją Politechniki Warszawskiej jest przewidywanie, jaka może być przyszłość pod względem warunków gospodarczych i kulturowych, dzięki jasnemu zrozumieniu teraźniejszości i znalezieniu rozwiązań technologicznych dla wszelkich problemów, dlatego też kładzie duży nacisk na badania, społeczność nauczycieli i studentów oraz wolność akademicką.

Politechnika Warszawska kierunki

Działalność PW koncentruje się na trzech głównych obszarach: edukacji, badaniach naukowych i transferze technologii. Profil edukacji i badań obejmuje pełne spektrum dziedzin inżynierii od inżynierii lądowej i architektury po biotechnologię i inżynierię biomedyczną. Uzupełnieniem oferty edukacyjnej jest ekonomia, nauki społeczne, zarządzanie i administracja.  PW posiada 17 wydziałów obejmujących prawie wszystkie dziedziny inżynierii i nauk stosowanych. 16 z nich znajduje się w Warszawie, jeden w Płocku.

Najpopularniejsze kierunki studiów to geoinformatyka, robotyka, inżynieria biomedyczna, informatyka, administracja i zarządzanie.

Politechnika Warszawska akademiki

PW oferuje swoim studentom ok. 5200 miejscami w 10 domach studenckich w Warszawie oraz ok. 680 miejscami w Domu Studenckim „Wcześniak” w Płocku.

PW – Elektroniczna Legitymacja Studencka

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta, który upoważnia go do korzystania ze zniżek i rabatów, jednak tylko z aktualną naklejką na legitymacje. Może być też jednocześnie kartą biblioteczną oraz warszawską kartą miejską. Każdy egzemplarz opatrzony jest hologramem potwierdzającym jej autentyczność.

Tutaj możesz kupić kolekcjonerski hologram na legitymację studencką z szybką przesyłką.