Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

MWSLiT we Wrocławiu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to niepubliczna szkoła wyższa powstała w 2001 roku. Jest to jedyna uczelnia w Europie Środkowo-wschodniej akredytowana przez CILT (UK). Dzięki wysokiemu poziomowi edukacji Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, a dokładnie jej studia inżynierskie i licencjackie na kierunku Logistyka, uzyskały certyfikację The Chartered Institute of Logisitcs and Transport UK, organizacji zrzeszającej 33 000 specjalistów branży TSL w ponad stu krajach.

 

Wrocławska Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu Kierunki i Wydziały

Uczelnia posiada Wydział Logistyki i Transportu, który składa się z takich jednostek jak:

  • Zakład Logistyki
  • Zakład Transportu
  • Zakład Zarządzania
  • Zakład Budownictwa
  • Zakład Nauk Społecznych

 

Kierunki studiów, które można podjąć na MWSLiT to logistyka (w języku polskim i angielskim), transport, budownictwo, zarządzanie. Uczelnia oferuje również wymiany i staże w ramach programu Erasmus +.

 

MWSLiT Wrocław Kampus Studencki

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu znajduje się przy ulicy Sołtysowickiej 19 we Wrocławiu. Uczelnia posiada najnowocześniejsze, w pełni wyposażone laboratoria budowlane i logistyczne dla studentów, w tym innowacyjne RFID.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.