Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Tarnowie

MWSE Tarnów

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie to niepubliczna uczelnia założona w 1995 r. przez Małopolskie Centrum Edukacji Ekonomicznej.

 

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna Kierunki Studiów

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie prowadzi studia I i II stopnia na kierunkach: Pedagogika oraz Zarządzanie, a także studia I stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość oraz Turystyka i rekreacja.

Oferta edukacyjna tarnowskiej uczelni obejmuje również studia podyplomowe, kursy i szkolenia, ekspertyzy i usługi konsultingowe dla przedsiębiorstw.

 

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna  Rekrutacja

Aby dostać się na studia na MWSE należy zarekrutować się w systemie internetowym uczelni. Zakłada się tam swoje konto, wpisuje dane osobowe, wybiera kierunek studiów, wprowadza informacje dotyczące swojego wykształcenia (np. matura, licencjat), wnosi opłatę rekrutacyjną, przesyłaj zdjęcie w wersji elektronicznej i czeka się na wyniki rekrutacji.

 

Etapy, zasady i terminy rekrutacji na studia w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej są dokładnie opisane na stronie uczelni w zakładce przeznaczonej dla kandydatów. W postępowaniu kwalifikacyjnym bierze się pod uwagę przede wszystkim wyniki egzaminów maturalnych oraz wyniki wybranych przedmiotów na świadectwie dojrzałości.

 

MWSE Tarnów Życie Studenckie

W ramach uczelni istnieje Samorząd Studencki, który ma głównie za zadanie dbać o prawidłowy przebiegu procesu dydaktycznego i wychowawczego, poziom i poprawę warunków socjalno-bytowych studentów. Co więcej, organizuje czas wolny studentów biorąc pod uwagę ich aspiracje i potrzeby.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.