Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego

GWSH

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest niepubliczną akademicką szkołą wyższą. Badania naukowe, a także wysokie standardy edukacji sprawiają, że GWSH jest jedną z czołowych polskich szkół biznesu. Kierunki studiów GWSH są akredytowane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jakość potwierdzają również państwowe i międzynarodowe akredytacje (np. Akredytacja Rady Europejskiej ds. Edukacji biznesowej). Obecnie szkoła kształci 10 000 studentów i ma już 20 000 absolwentów.

 

GWSH w Katowicach Kierunki i Wydziały

Oferta edukacyjna składa się z 12 kierunków studiów na pierwszym stopniu  (licencjackim) i drugim stopniu (magisterskim). Ponadto katowicka GWSH prowadzi seminaria doktorskie i otrzymuje prawo do nadawania tytułu doktora nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania.

 

GWSH Katowice Kampus Studencki

Główny kampus znajduje się w Katowicach, jednak szkoła ma również swoje filie w innych miastach na Śląsku. GWSH oferuje również studia w Wiedniu dla polskiej społeczności za granicą.

 

GWSH Wymiana Międzynarodowa

Do tej pory Biuro Współpracy z Zagranicą zorganizowało ponad 2000 międzynarodowych wyjazdów dla studentów GWSH. Zarówno studenci, jak i pracownicy mają możliwość ubiegania się o dotacje w ramach europejskiego programu mobilności Erasmus + od ponad 12 lat.

 

Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.