Collegium Civitas w Warszawie

Collegium Civitas Warszawa – uczelnia prywatna

Collegium Civitas to niepubliczna uczelnia wyższa założona w 1997 roku przez wspólną inicjatywę profesorów z Polskiej Akademii Nauk. Od samego początku uniwersytet rozwijał i utrzymywał najwyższe standardy edukacyjne porównywalne z tymi, które są oferowane przez najbardziej renomowane uniwersytety europejskie i amerykańskie. Uniwersytet zajmuje czołowe miejsca w krajowych rankingach uniwersytetów w Polsce, absolwenci Collegium Civitas osiągają bardzo udane i satysfakcjonujące ścieżki kariery. Co więcej, Collegium Civitas znajduje się w samym sercu Warszawy – Pałacu Kultury i Nauki.

Collegium Civitas Warszawa – oferta

Collegium Civitas oferuje studentom kierunki w języku angielskim, polskim oraz programy dwujęzyczne m.in. w dziedzinach: dziennikarstwo i nowe media, stosunki międzynarodowe i międzykulturowe, socjologia, komunikacja czy marketing i zarządzanie. Collegium Civitas oferuje swoim studentom programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Na uczelni prywatnej Collegium Civitas pracują doświadczeni, zaangażowani wykładowcy – kilku z nich jest członkami Parlamentu Europejskiego, a także byłymi ambasadorami i Charge d’affaires. Collegium Civitas oferuje małe klasy, podejście interdyscyplinarne, programy studiów za granicą i wyjątkowe, satysfakcjonujące staże.

Collegium Civitas rekrutacja

Według strony internetowej warszawskiego Collegium Civitas, na studia zostają przyjęci kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 145 punktów rekrutacyjnych uzyskanych z trzech różnych, dowolnie wybranych przez kandydata przedmiotów maturalnych. Decyzję w sprawie przyjęcia kandydata z niższą liczbą punktów podejmuje Komisja Rekrutacyjna na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Elektroniczna legitymacja studencka z hologramem

Tak jak na uczelniach państwowych, uczelnia prywatna Collegium Civitas oferuje swoim studentom ELS legitymację z hologramem. Dzięki legitymacji studenckiej studenci CC mogą poruszać się po mieście komunikacją miejską z 50% zniżką. Elektroniczna legitymacja studencka zapewnia im również szereg innych rabatów, jednak ważna jest tylko z aktualną naklejką na legitymację.

Szukasz hologramu na legitymację studencką? Tutaj go znajdziesz!