Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Vistula Warszawa

Historia Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie rozpoczęła się w 1992 roku. Istnieje tak zwana grupa uniwersytetów Vistula, w skład której wchodzi Akademia Finansów i Biznesu, Europejska Akademia Sztuk Pięknych oraz Warszawska Szkoła Turystyki i Rekreacji. Dziś Uczelnia Vistula jest popularną polską uczelnią, która współpracuje z różnymi firmami i pomaga swoim studentom otworzyć własne firmy. Według rankingu Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej Uczelnia Vistula jest jedną z najbardziej międzynarodowych instytucji edukacyjnych w Polsce.

 

Akademii Finansów i Biznesu Vistula Kierunki Studiów

Warszawska uczelnia prowadzi studia: licencjackie, magisterskie, inżynierskie, doktoranckie i podyplomowe w języku polskim i angielskim. Do potencjalnych kandydatów oferowane są studia w 23 kierunkach edukacyjnych. Najpopularniejsze to dziennikarstwo i komunikacja społeczna, finanse i rachunkowość, ekonomia i grafika.

 

Vistula Kampus Studencki

Kampus główny Uczelni Vistula znajduje się na Ursynowie w Warszawie. W pobliżu głównego budynku znajduje się stacja metra, co ułatwia szybki dojazd do Akademii. Wszyscy studenci mogą korzystać z biblioteki uniwersyteckiej, siłowni i hali sportowej przystosowanej do gry w koszykówkę, siatkówkę, halową piłkę nożną, badmintona, a także aerobiku.


Legitymacja Studencka z hologramem

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS opatrzona hologramem służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty. Ważna naklejka na legitymacji upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich, m.in. do tańszego o 51% biletu PKP. Okazując legitymację studencką mniej płaci się w teatrach, muzeach, galeriach i na koncertach. Warto pamiętać, że legitymacja studencka uprawnia do zniżek na komunikację miejską również po ukończeniu 26 r. ż.! Dzięki niej można wyrobić również kartę ISIC lub EURO26. To międzynarodowe karty, które zapewniają ubezpieczenie oraz zniżki w punktach handlowych i usługowych na całym świecie.

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki na legitymacje? Zamów hologram na legitymacje studencką z wysyłką.