Studia niestacjonarne zaoczne

STUDIA NIESTACJONARNE, CZY ZAOCZNE?

Dawniej na studia niestacjonarne mówiono studia zaoczne. Studia niestacjonarne to forma kształcenia, która jest odmienna studiom stacjonarnym. Zazwyczaj zajęcia w ramach studiów niestacjonarnych odbywają się  w systemie zjazdów trwających od piątkowego popołudnia do niedzieli. Studia niestacjonarne nie są (w przeciwieństwie do studiów stacjonarnych) finansowane z budżetu państwa.

STUDIA NIESTACJONARNE – CZY WARTO?

Studia niestacjonarne są najczęściej wybierane przez osoby, które pracują na pełen etat. Zajęcia nie odbywają się bowiem w tygodniu. Należy jednak pamiętać, że studia niestacjonarne są płatne. Nie wszystkich stać na dodatkowe koszty związane ze studiowaniem.

STUDIA NIESTACJONARNE – LEGITYMACJA STUDENCKA 

Tak samo jak studenci studiów stacjonarnych, tak i studenci w trybie niestacjonarnym posiadają legitymację studencką ELS. Kartę ELS otrzymuje osoba, która ma status studenta nabyty poprzez zapisanie i dostanie na studia. Dokument jest wydawany na początku roku akademickiego. Aby legitymacja mogła być uznana za ważną musi posiadać ważną naklejkę els. Naklejki takie można też kolekcjonować.

Hologramy kolekcjonerskie ELS 31-03-2019 – zamów już dziś!