Odbiór legitymacji studenckiej

WYDAWANIE I ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Aby otrzymać legitymację studencką na początku roku akademickiego, nowo przyjęci studenci musza udać się do swoich dziekanatów. Legitymacja wydawana jest przez wyznaczoną osobę pracującą w dziekanacie. Aby otrzymać legitymację studencką ELS. Na wydanej legitymacji ELS znajduje się ważna naklejka ELS. Kolejne naklejki studenci, co semestr, odbierają w dziekanatach swoich wydziałów.

PRZEDŁUŻANIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Aby przedłużyć ważność ELS  studenci udają się do dziekanatów. Jeśli student widnieje na liście studentów danej uczelni, wówczas otrzymuje ważną naklejkę ELS, która ważna jest przez okres jednego semestru akademickiego. Naklejka na każdy semestr posiada wymagane elementy takie jak: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data i specjalna ochrona w postaci „plastra miodu”.

KOLEKCJONOWANIE NAKLEJEK ELS 

Obecnie coraz więcej osób zaczyna kolekcjonować hologramy els. Na różnych stronach internetowych, takich jak Allegro czy OLX możliwe jest zamówienie kolekcjonerskich hologramów, które są całkowicie autentyczne i posiadają wszystkie zabezpieczenia. Unikatowość naklejek oraz  charakterystyczne cechy nadają im wartość, która sprawia, że hologramy kolekcjonerskie nawet dla profesjonalnych filatelistów to prawdziwy okaz!

31-03-2019 naklejka na ELS – kup nowy okaz do swojej kolekcji!