Nalepki semestralne na legitymację

NALEPKA SEMESTRALNA – INFORMACJE PODSTAWOWE

Nalepka semestralna to naklejka, którą przykleja się na legitymację studencką ELS, aby potwierdzić jej ważność. Naklejki semestralne ELS wykonywane są w technice 2D/3D i posiadają laserowo nanoszoną datę ważności: 31-03-xx lub 31-10-xx, gdzie xx to rok produkcji (czyli: 31-03-18 – hologram ELS ważny do 31 marca 2018 r.)

HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI ELS

Hologramy na legitymację można również kolekcjonować. Staje się to coraz bardziej popularne. Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak nalepki semestralne na polskich uczelniach. Tak samo jak one, zawierają elementy charakterystyczne takie jak: laserowo nacinana data, znak orła, znak RP oraz zabezpieczenie w postaci „plastra miodu”. Hologramy kolekcjonerskie można nabyć osobiście w dowolnym miejscu na terenie miast akademickich lub za pobraniem w całym kraju. Kolekcjonowanie naklejek studenckich jest całkowicie legalne, nie można się jednak posługiwać nimi jako autentycznymi – jest to niezgodne z prawem.

 

NAKLEJKA KOLEKCJONERSKA – DLA KOGO?

Naklejki mogą kolekcjonować tak naprawdę wszyscy – zarówno profesjonalni filateliści, dawni studenci jak i osoby całkowicie niezwiązane ze szkolnictwem wyższym. Należy jednak pamiętać, że naklejki kolekcjonerskiej nie można przyklejać na elektroniczną legitymację studencką, ani używać w celach nielegalnych.

Już dziś zakup najnowszy hologram kolekcjonerski ELS 31-03-2019!